Kõik EOTL liikmed on võtnud endale kohustuse jälgida Hea Tava Kokkulepet


OÜ Kontaktikeskus

Kontaktikeskus on juhtiv kõnekeskuse ja telemarketingi teenuste pakkuja. Pakume teenuseid eesti-, läti-, soome- ja inglise keeles. Kokku pakume tööd üheksas asukohas üle Eesti, rohkem kui 200-le tublile inimesele. 

Parda 8, Tallinn
www.kontaktikeskus.ee


Müügimeistrite AS

Eestis ja Lätis tegutsev Müügimeistrite AS on 1996 aastal tegevust alustanud telefonimüügile spetsialiseerunud ettevõte, kus professionaalseid telefonimüügialaseid lahendusi pakub keskmiselt 400-450 inimest.

Ettevõte kuulub koos Soome suurima telemarketingiettevõttega kirjastuskontserni Alma Media.

Mustamäe tee 16, Tallinn
www.telemarketing.ee


4921222956_c23a009a11_b.jpg

AS Äripäev

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp. Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. 

 Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks. Meie meeskonnas on 300 töötajat tippajakirjanikest erinevate valdkondade parimate asjatundjateni.

 Pärnu mnt 105, Tallinn
www.aripaev.ee


EALL.png

Eesti Ajalehtede Liit

Eesti Ajalehtede Liit (EALL) on ajalehtede ühishuvides tegutsev organisatsioon, mille liikmeskonda kuulub 37 Eestis ilmuvat väljaannet. EALL esindab ajalehti kirjastamisega seonduvate protsesside ja tegevusalade (seadusloome, levi, trükk, reklaam, omandisuhted) suunamisel, teeb koostööd meediaorganisatsioonidega kodu- ja välismaal, seisab hea ajakirjandustava eest ning korraldab ajalehejuhtide ja toimetustöötajate täienduskoolitust ning ajalehtede sisu- ja kujunduskonkursse.

Pärnu mnt 67A, Tallinn
http://www.eall.ee


elisa.png

Elisa Eesti AS

Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti. Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Elisa Eesti AS käive oli 2014. aastal 95,2 miljonit eurot.

Sõpruse pst 145, 13417 Tallinn
www.elisa.ee


müügipartner.JPG

Müügipartner OÜ

Müügipartner OÜ on 10 aastat Eestis tegutsenud erinevates turundusprojektides kaasalööv telemarketingi ettevõte. Müügipartneri märksõnaks on kvaliteet. Müügipartneri abi kasutavad oma klientidega telefoni teel suhtlemisel paljud tuntud Eesti asutused ja organisatsioonid.

Pärnu mnt 21, 10141 Tallinn
http://www.myygipartner.ee


AS Starman

AS Starman on Eesti juhtiv telekommunikatsioonifirma, kelle teenuseid kasutab iga kolmas Eesti kodu. Ettevõte pakub fiiberoptilise võrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenuseid ning edastab telepilti ka maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv vahendusel, mis on kättesaadav 90% Eesti territooriumil. 1992. aastal tegevust alustanud Starman annab tööd 300-le inimesele.

Rävala pst. 19, Tallinn 10143
www.starman.ee


Eesti Ajakirjade Liit MTÜ

Eesti Ajakirjade Liit on ajakirjade kirjastajate poolt loodud mittetulunduslik ühendus, mille peamine eesmärk on seista ajakirjade kui sektori eest, olla koos suurem jõud. Muuta ajakirjade eksistents, pakutavad väärtused ja elujõulisus tarbijale nähtavamaks.Teeme tihedat koostööd nii Eesti Ajalehtede Liidu kui Meediaagentuuridega. Organiseerime, osaleme lugejauuringutes ning meie üllas eesmärk on muuta sektor läbipaistvamaks ning konkurentsivõimelisemaks

Niine 11, Tallinn 10414
 


Telia Eesti AS

Telia Eesti AS on Telia Company Gruppi kuuluv IT- ja telekommunikatsioonifirma, kelle soov on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. Telial on tehnoloogiline kompetents, klienditundmine ja investeerimisvõimekus, et viia ellu visioon uue põlvkonna telkost. Ettevõte pakub nii eraisikutele kui ettevõtetele terviklikke mobiili-, interneti-, TV- ja IT-lahendusi ning väärtuslikku sisu.

Valge 16, Tallinn
www.telekom.ee


Meravita_EOTL.jpg

Eesti ettevõte AS Medical Pharmacy Group toodab Meravita kaubamärgi all vitamiine, toidulisandeid, mineraalainete komplekte, toitaineterikkaid loodustooteid, organismi puhastavaid pakette ning muid tervisetooteid. Meravita tooted on mõeldud nii laiale tarbijaskonnale kui ka personaliseeritult, kus kliendile valmistatakse tema täidetud küsimustiku põhjal just tema individuaalsetele vajadustele vastav toode.

meravita.ee